İçeriğe geç

Caps Nasıl Yapılır Kolay Caps Yapma

  Caps Yapma ile ilgili sıkça duyduğumuz caps kelimesi ingilizce “caption” kelimesinin kısaltmasından gelir. Caption, başlık, manşet, altyazı anlamı taşımaktadır. Görsellerin belirli bir font ile üzerlerinin yazılması ile oluşturulmakta , duygu ve düşünceleri ifade etmektedir. Görsel ve yazıyla ifadeyi hızlıca aktarabilen capsler kullanıcılar tarafından sevilmiş ve komik capsler hızlıca sosyal medya ortamlarında paylaşılmıştır.

  Caps yapabilmek için profesyonel program kullanmanıza gerek yok, basitçe paint ile de yapabilirsiniz. Eğer fotoğraf bulmak , uygun boyuta getirmek ile uğraşmak istemez iseniz caps yapma uygulamaları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Capskomik.com sitesidir.

  Capskomik.com sitesinde kategorilere ayrılmış yüzlerce caps şablonu bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken bunlardan bir tanesini seçip gelen kutucuğa içinizden geçeni yazmak. Kaydet tuşuna bastığınızda ise capsiniz oluşturulur ve site yöneticisine onaya gönderilir. Oluşturduğunuz capsi indirebilir, yayınlanan capsleri ise sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

  Caps Yapma Nasıl Olur?

  https://capskomik.com sitesine girilir. Siteyi açar açmaz hazırdaki fotoğraflardan rastgele bir tanesi sizi karşılar. İfadenizi kutucağa yazıp kaydet butonuna tıklayın, capsiniz hazır.

  Komik Caps Yap
  Kolay Caps Yapma

  Eğer kendiniz bir şablon belirlemek isterseniz ; Caps Şablonları menüsünden herhangi bir kategoriyi seçin,

  Komik Caps Yap
  Kolay Caps Yapma

  o kategorideki görselleri listeleyin ve istediğiniz bir tanesine tıklayın.

  Komik Caps Yap
  Kolay Caps Kategorileri

  Sizi caps yapma sayfasına yönlendirecek. İfadenizi kutucuğa yazın boyutunu ayarlayın.

  Komik Caps Yap
  Kolay Caps Nasıl Yapılır

  Düzenlemeniz bittikten sonra Kaydet butonuna tıklayın.

  Kolay Caps Yapma
  Komik Caps Yapılışı

  Caps’iniz hazır.

  İlgili Konular : caps yapma, inci caps, caps ne demek, caps hazırlama programları, caps yükle, bedava caps yap, caps yapma paint, online caps yap, beyinsiz caps boş,online caps yapma, bedava caps yap,
  beyinsiz caps yapma, caps yapma komik, caps yapma paint, caps yapma ne demek, online caps, caps yapma programı, caps nasıl yapılır, caps örnekleri