İçeriğe geç

Komik Capsler

  komik capsler eglenceli icerikler

  Komik Capsler, bir görsel üzerine, görsel ile birlikte okunduğunda komik olabilecek yazılar yazarak oluşturulmaktadır. Caps nedereden geliyor peki ? İngilizcede caption kelimesinin Türkçede karşılığı açıklamaktır. Caps bu kelimenin kısaltılarak kullanılan halidir. Komik capsler de bu şekilde oluşturulmaktadır. Eğer ki Facebook, Instagram, Twitter gibi bir sosyal medyanız için paylaşımlarda bulunmak istiyorsanız En komik capsler için kesinlikle capskomik.com sitesine göz atmak gerekiyor. Bu site içerisinde binlerce komik caps bulmanız mümkündür. Gündemle alakalı, ünlülerle alakalı, son zamanlarda popüler olmuş konular ile alakalı en güncel ve özgün capsler sitede yer almaktadır.

  Ayrı ayrı kategoriler halinde sunulan capsler belirli bir başlık altında toparlanarak erişim kolaylığı sağlanmıştır. Örnek vermek gerekirse hayvan fotoğrafları ile ilgili bir görselle hazırlanmış caps arıyorsanız sitede bu başlık altındaki capslere bakabilirsiniz. Hayvanlar, bebekler, ünlüler, dizi ve filmlerden görüntüler gibi birçok farklı konuda fotoğraf bulmanız mümkündür. Sitenin basit ara yüze sahip oluyor olması rahatlıkla istediğiniz capsleri bulmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca bu site size kendi capslerinizi yapma imkânı da sunmaktadır. Caps yapmak capskomik.com sitesi sayesinde oldukça kolaydır. Site içerisine girdiğiniz zaman karşınıza çıkan fotoğraf üzerine dilediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Aynı zamanda yine kendiniz de siteden bir görsel seçebilirsiniz.

  Kategorilere ayrılmış boş fotoğraflardan birisini alarak dilediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Yazının yerini şablonu hareket ettirerek değiştirebilirsiniz. Ayrıca yazının fontunu da değiştirmenize olanak sağlanmaktadır. Fotoğraf üzerine çizim yapmanız için fırça da konulmuştur. Eğer ki fotoğrafa çerçeve eklemek istiyorsanız alta, üste veya hem alta hem de üste beyaz, siyah veya kırmızı renkte çerçeve ekleyebilirsiniz. Dilerseniz yazınıza da bu kısıma ekleyerek fotoğraf üzerinde hiçbir yeri kapatmadan yazınızı dilediğiniz uzunlukta yazabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.